Představ si tohle, holka.

21. prosince 2017 v 21:45 | Ej. |  MYŠLENKY
Dovolit, aby naše srdce nebilo jenom pro nás. Nechat ho bít pro ostatní. Obklopovat se lidmi, které milujeme. Předávat jim sílu, když neví jak dál. Naučit se přijmout cizí pomoc. Naučit se dělit. Nechat své srdce otevřené. Protože i když jsme zlomení, i když si myslíme, že nám nic nepomůže, nikdy nevíme, kdo vstoupí do našeho života a rozsvítí ho.
A nikdy nevíme, kdy se právě my staneme tím světlem pro někoho jiného. Klidně i úplně cizího. Protože každý z nás v sobě nosí jedno malý světýlko. Takový malý maják. A přestože si to třeba občas neuvědomujeme, všichni potřebujeme ve svém životě maják. Přístav. bezpečí.
Občas je to těžké, někdy máme v životě tmu. Najednou jsou prostě nějaké známé věci víc neznámé, než ty neznámé, chápeš? Možná ten maják ani vidět nechceme. Protože, někdy je prostě lehčí plácat se v tom špatném. Přestat se snažit hledat slunce.
Ale zkus si ten problém představit jako spletenou pavučinu. Pavučinu, kterou si dřív tak milovala. Pavučina, která byla jenom vaše. štěstí. Teď si představ jak praskla. Je vejpůl a visí, jako dva cáry látky na staré zavřené skříni. Vedle těch dalších spřetrhaných pavučin, o kterých sis myslela, že nikdy nezmizí... že nikdy nepřestanou bolet. A teď si představ, jak příjde někdo, kdo všechny tyhle kousky pavučin smete. Někdo, kdo ti pomůže na ně zapomenout. Někdo, kdo otevře skříň. Díky němu už to pak budou jenom hloupé pavučiny.

Tak rozsviť svůj vnitřní maják. Dej ostatním šanci vymést ty nejšpinavější kouty tvého srdce. Protože nikdy nevíš, kdy se najde ten někdo, kdo otevře skříň.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hann Hann | Web | 25. prosince 2017 v 23:19 | Reagovat

To bych právě potřebovala. Věřit tomu.. potřebuju, aby ke mně přišel právě někdo, kdo ty pavučiny smete a prázdné a bolavé místo zaplní.. prosím..
Úžasný článek ! <3

2 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 26. prosince 2017 v 10:18 | Reagovat

[1]: Držím palce !!! <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama