D E N Í Č E K

10. května 2017 v 21:48 | Ej. |  DIARY
Ahojky!

Začal nám květen a já se hlásím trochu s ostudou v očích. Vím, že jsem blogu teď poslední dobou moc nedala, ale celý březen a duben jsem si připadala v jednom kole. Vždycky, když mám dobrou náladu, nasákne se do mě a potom mi pomáhá vydržet ty chvíle, kdy je nálada horší. Ale občas je prostě všeho dost a vy si pak připadáte jako v pračce. Svět se spolu s vámi otáčí dál, ale vy se nemůžete pohnout z místa. Ještě k tomu jsem měla takovou "autorskou krizi" nebo jak to říct, málo nápadů, času a prostě ugghh. Snad mě chápete.


Každopádně jsem si řekla, že takhle to prostě dál nejde. Začala jsem sledovat spoustu blogerek, které píšou nejen o svém životním stylu, ale, a to hlavně, o pozitivním přístupu, protože ten mi příjde v životě nejdůležitější. Takže sem vkládám mé dvě nejoblíbenější, jelikož to nejmenší, co pro tyhle slečny můžu udělat, je sdílet jejich tvorbu.A jak tak jde čas, dochází mi, že za chvíli už nebudu prvačka. Když jsem psala první pocity ze střední, byla jsem čistokrevný zelenáč. Někdo, kdo absolutně nevěděl co ho čeká. Teď mám ani ne dva měsíce do konce školy a pořád to tak nějak nevím. Naběhla jsem do zajetých kolejí, ale nevím, jestli v nich chci zůstat po další tři roky. Popravdě, je mi to možná i trochu líto, že za rok už nebudu prvák, protože se mi díky tomu v hodně věcech odpouštělo. Když nemůžeš najít třídu, když příjdeš pozdě, když se nenaučíš, když chybíš a nedoplníš si zápisky... Je toho hromada. První pololetí nám to všichni tolerovali, v tom druhém také, jenom vždy dodali, že bychom to teda už po takové době mohli vědět. Ale až tam 1.září příjdu, bude to už stroprocentně na mě. Už nebude žádné objevování, zkoumání terénu. Pamatuju si, jak jsme byly s holkama první dny vyjukaný a říkaly si, sakra tady je tolik lidí! Starších lidí, starších kluků. Haha, znáte to. Jako když v obchodě vyvěsí novou kolekci oblečení. Nevíte kam koukat dřív. Kvůli všem těmhle důvodům chci zůstat zelenáč a možná je tady ještě něco.. Povinné plavání pro druhé ročníky. Hah, aneb. milé zahájení nového školního roku.


Začalo mě hrozně bavit pečení. Z instagramu si stahuju různé zdravé recepty a pak s nimi experimentuju v kuchyni. Mám pro vás rozepsaný článek, kde uvidíte mé nejoblíbenější, takže se můžete těšit, že konečně napíšu něco, co by vám mohlo něco přinést. :D

Dnešní článek je trochu bez významu, ale už jsem se s vámi potřebovala podělit o slasti a strasti mého života.

Užijte si krásné první teplé dny!

S láskou, Vaše Ej.<3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | E-mail | Web | 14. června 2017 v 22:18 | Reagovat

Kočko, děkuju moc, vážím si toho ;) Andy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama