Březen 2017

LYŽÁK, SOUTĚŽ | D E N Í Č EK

25. března 2017 v 17:35 | Ej. |  DIARY
Ahojky!

S největší pravděpodobností, bych touhle dobou seděla rozvalená na gauči a koukala na další díly Awkwardu, jenže včera jsem skoukla poslední díl. Takže asi chápete moji situaci, najednou tu sedím s kupou volného času, který se mi díky tomu vytvořil. A ne, nebrala jsem koukání na Awkward jako ztrátu času! fakt ne!! A tak jsem tady, připravená napsat vám o všem, co se v poslední době stalo.

Mám za sebou lyžák a neumím ho popsat jinak, než že to bylo EPICKÝ! Přesto, že tohle slovo tak moc nesnáším.. Na vyjádření mých pocitů se asi nic jiného nehodí. Mimo to, že jsem se konečně naučila aspoň trochu slušně na běžkách, jsem zjistila, že nám to ve třídě bude klapat. Byl to týden, kdy jsem nikoho neodsuzovala, snažila jsem se vycházet se všema a hlavně jsem konečně zahodila předsudky, které vznikly díky ,,prvnímu dojmu" na adapťáku a v celém minulém půlroce. Čím dýl jsem na střední, tím víc mi dochází, jak je ten první dojem krátkozraký. S kluky, u kterých bych v životě nečekala, že najdeme společnou řeč, jsem si nakonec docela bez problémů pokecala o všem možném. Zjistila jsem, že mám k některým lidem blíž, než jsem čekala. Nebo že se za kamennou tváří skrývá milá, laskavá duše. I učitele jsem podcenila. Změnila jsem pohled na naši třídní. Ještě týden před lyžákem bych nevěřila, že by se ke mně mohla chovat hezky a popravdě ani já k ní. Byly jsme na opačných stranách bojového pole. Ale ten týden to změnil. Nakonec myslím, že to budou fajn strávené čtyři roky. Našly jsme si k sobě cestu, přesto, že jsme každá úplně jiná. To je divný takhle mluvit o svý třídní, hah, ale já to fakt považuju za zázrak.:D
Celý téma ,,LYŽÁK" bych zakončila asi tak, že jsem neskutečně šťastná. Tenhle měsíc obecně nebyl úplně nejlehčí a to z různých důvodů.. Ale odjet bylo pro mě asi to nejlepší, co se mohlo stát. Odjet na chvíli od všeho a načerpat novou energii.

zdroj: we heart it myslím:D

Tenhle týden taky proběhla kytarová soutěž, o které jsem se zmiňovala v minulém článku a hádejte co! Mám POSTUP! Popravdě, opravdu jsem tomu nemohla uvěřit. Po tom, co jsem odehrála svůj repertoár před porotou, jsem neměla úplně nejlepší svědomí. Byla jsem na sebe naštvaná, protože jsem věděla, a vím, že bych to zvládla zahrát mnohem líp. Pitomá nervozita. A tak když se měli všichni soutěžící sejít v hlavním sále, nedělala jsem si žádné naděje. Jediné na co jsem se soustředila bylo držení palců pro dvě kamarádky, které tam byly ze stejné zušky. A nakonec to dopadlo úplně nejlíp jak mohlo. Postoupily jsme všechny tři. Jsem na nás hrdá! V dalším kole už nechci dovolit nervozitě, aby si se mnou takhle hrála.. Každopádně, ten pohled na rozzářenou tvář našeho Pana učitele stál za to všechno.

Jaro už se mi vlívá do žil a dokonce jsem měla svoji první letošní zmrzku! Je fakt divnej pocit, když vám zmrzka kápne na šálu.:D Už se nemůžu dočkat lehkých bundiček a tenisek a sluníčka a tepla a... Fakt miluju jaro.

A jak se máte vy? :)

Mějte se krásně!
S láskou, Vaše Ej. <3

D E N Í Č E K | News ♥

11. března 2017 v 12:03 | Ej. |  DIARY
Ahojky!

Od ledna už uběhla nějaká ta doba a mně příjde, že to všechno bylo jak lusknutím prstu. Fakt, lusk. Přitom se stalo tolik věcí. Popravdě, někdy si vážně přeju něřešit věci ohledně anonymity blogu a prostě sem napsat všechno. Ale vím, že bych později litovala, proto zůstanu jen u toho, že se stalo prostě tolik věcí.