Únor 2017

How to survive high school. ♥

18. února 2017 v 12:00 | Ej. |  MYŠLENKY
Zdravím!

Minulý článek byl takového trochu "vážnějšího typu", btw. moc děkuji za komentáře, určitě byste to zvládli také, tím jsem si jistá!♥, takže dneska si dáme spíš takovou oddychovku.

Přijímačky se blíží a já vám všem deváťákům držím palce! Ať už se nakonec dostanete kamkoli, budou tam čekat nové možnosti. Vemte si příklad ze mě, nakonec jsem se dostala na svou vysněnou školu, ale ve výsledku to zase takový zázrak není.. každopádně, půlrok je za mnou a už jsem se tam trochu naučila chodit, takže tady je pár mých tipů, jak přežít střední!


MOJE CESTA FITNESS SVĚTEM

7. února 2017 v 20:42 | Ej. |  MYŠLENKY
Ahojky!

Přiznám se, že tenhle článek mám v rozepsaných už asi tak 3x, protože vždycky, když jsem ho dopsala a následně po sobě přečetla, došlo mi, že je tam něco špatně.


4.1.2017, jsem začala cvičit výzvu od Jillian Michaels ,,Shred in 30 days". Nebylo to pro mě nic nového, protože jsem se o ni už jednou v minulosti pokoušela, ale to jsem skončila hned 10.den, kdy se mi nechtělo do dalšího levelu. Od té doby jsem vyzkoušela tunu věcí. Od výzvy jsem upustila a začala jsem cvičit s Blogilates. Už v té době, zhruba před dvěma lety, jsem si říkala, že chci trošku zhubnout. Byla to asi polovina osmé třídy, kdy jsem se rozhodla, že už nechci nosit jenom volná trička a svetry. Uznávám, nebyla jsem obézní, ale oplácaná. Teď jde taky o to, jak si kdo tu "oplácanost" představuje, že.., každopádně, nebudu to rozebírat, tak jako tak, nebyla jsem se sebou spokojená. Cvičení podle videí mě bavilo, ale pořád jsem cítila, že jestli se chci někam pohnout, musím pro to začít dělat něco víc. Na diety jsem nikdy ani nepomyslela, takže jediné co jsem s jídlem udělala, bylo "omezení nezdravého". Což, jak jsem později zjistila, zase tak moc dobře nejde. :D Každopádně, začala jsem chodit na atletiku. Teď si možná představíte mě, jako velké sportovce, ale tak tomu vážně nebylo. Byla to hodně často spíš sranda, než sport, ale i tak to bylo super. Jakýkoli pohyb, je pohyb.