Hello 2017 ! ♥

4. ledna 2017 v 19:40 | Ej. |  DIARY
Tak a je to tady!!
HELLO 2017 !!

Ahojky!

Je to tak, nový rok je tady, wuhuuu! Ani nevíte, jak jsem se na něj těšila! Zatím se mi všechno skvěle daří, tak snad bude platit přísloví, jak na nový rok, tak po celý rok.
Vánoční prázdniny mě úplně neskutečně nabily! Ve škole najednou všechno lépe chápu a už se mi nestává, že bych chtěla všechno zabalit, odejít a třísknout dveřmi. Takže další úspěch! :D

Nový rok, nový začátek. Spousta výzev, naděje a přání. K samotnému začátku roku neodmyslitelně patří i novoroční předsevzetí. Já si ho nikdy oficiálně nedala. Samozřejmě, vždycky jsem si říkala, zhubnout by mi neuškodilo, ale že bych pro to nějak moc něco dělala? Pff. Nevím co jsem si myslela, asi že to není předsevzetí, ale přání. Takže jsem dál v klidu dojídala zbytky cukroví v naději, že se to prostě nějak zařídí samo. Ale letos!

Jo, asi si řeknete, ta je padlá na hlavu! Další naivní blázen! Jo, já si to říkám taky.. Ale tak, za zkoušku nic nedám a i když to třeba nezvládnu do konce, aspoň jsem se odhodlala. A teď už k té pointě.

Ode dneška oficiálně výzvuju! Po roce znovu zkouším Shred in 30 days od Jillian Michaels. Popravdě, nikdy jsem žádnou cvičící výzvu nedotáhla do konce, ale třeba mi to tentokrát konečně výjde. Držte mi palce!

Mám ještě pár dalších novoročních předsevzetí, ale ty zůstanou napsané pouze v mém deníčku. Hehe


A jak to máte vy s předsevzetími? Pokud chcete, klidně se o ně podělte do komentářů a můžeme si navzájem držet palce!

Doufám, že prožíváte první dny roku 2017 podle svých představ!

S láskou, Vaše Ej. <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eli Eli | Web | 14. ledna 2017 v 19:45 | Reagovat

30 Day Shred jsem zkoušela poprvé v létě. Došla jsem ke dni 11 no a nějak došla motivace :/ Každopádně teď mám taky hodně chuť na cvičení, takže třeba se odhodlám opět to zkusit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama