CHRISTMAS DIARY 2016 ☃ 1.12

1. prosince 2016 v 21:42 | Ej. |  DIARY
Ahooooooojky.
Tak a je to tady! Nasaďte si rukavice, utáhněte tkaničky od sněhulí a čepici naražte až na krk! 1.prosinec + 1.letošní sníh (protože ten úplně první se nepočítá) a u mě i letos historicky 1.trdelník!! Aneb. Vánoce jsou tady. <3

Možná jste si všimli, že jsem se loni pokoušela o psaní blogmasu, které se mi trochu nepovedlo a skončilo někde u pátého dne(?). Hodně jsem přemýšlela, jak to letos s psaním udělat, protože k něčemu jako je blogmas se už upsat nechci, protože vím, že bych to dříve nebo později stejně porušila.. Proto jsem se rozhodla psát CHRISTMAS DIARY, což bude vlastně úplně to samé, jenom to nebude mít žádná pravidla.

Dneska byl můj nejoblíbenější den v týdnu. Čtvrtek. Taky jste už od mala nesnášeli čtvrtky? Když jsme na základce začali mít odpoledky, byly vždycky ve čtvrtek! A pak, když jsme je měli 2x týdně, přidalo se na seznam mých neoblíbených dnů i úterý.. Ale tímto rokem, se můj žebříček oblíbenosti dramaticky změnil! Čtvrtek je pro mě den relaxu, srandy a taky je to skoro jediný den, kdy příjdu do školy za světla, yeey!
A když už jsme u těch světel.. Co na Vánocích neskutečně miluju, jsou světýlka. V našem městě se každoročně zdobí lampy a nad hlavní čtvrtí visí různé vánoční symboly, obří vločky a tak.., Když jdete domů a je tma, v 16:00 ehm ehm, tak je to něco kouzelného. Ačkoli hodně obchodů doslova žere své klienty za živa, díky přehnaným reklamám, které jsou absolutně všude, patří to k tomu všemu a já jsem připravená to zkousnout. Takže až vyjdete zítra ven, zkuste si všimnout všech těch detailů, vyzdobených oken dětských pokojů, elegantně naladěné dražší podniky i výkresy dětí na nástěnkách mateřských školek. Pokud jste do té chvíle žádné vánoční pocity nevnímali, třeba vám to pomůže proniknout do celého toho šíleného, ale krásného vánočního zmatku.

Mimochodem, pomalu ale jistě smolím svůj dopis Ježíškovi a čert to vem, jestli jsem na to moc stará, ta tradice mi chyběla!

Usmívejte se, jezte a prostě jen rozjímejte!

S láskou, Vaše Ej. <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adele❤ Adele❤ | Web | 2. prosince 2016 v 18:47 | Reagovat

Vaše Ej?:D ehm, ehm.. Ejnyt!
Já jsem vánoční náladu chytla už na 1. advent a ještě více pochytila včera na trzích v Německu.
Nádherný tohle čas..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama