Podzimní TAG

13. listopadu 2016 v 13:30 | Ej. |  RELAX TIME
Ahojky!

Vlastně jo, vím, že je už je skoro zima, ale trošku mi došly nápady. Připadám si, jakoby mi nad hlavou visela žárovka, která se za žádnou cenu nechce rozsvítit. Takový ten krach všech dobrých nápadů. Letos se podzim snažím opravdu užívát, všechny ty barvy a kosu takovou, že se musíte nabalit a pak vypadáte jako velké sushi. Už jsem se zmínila, že jsem nedávno poprvé jedla sushi? Bylo kupované z Kauflandu, ale i tak nebylo vůbec špatné. Loňský podzim pro mě byl jako zabloudění do slepé uličky. Všechno bylo stísněné a hrozně deprimující. Přijímačky, vysvědčení, přijímačky, Vánoce, přijímačky... Znovu už ne, prosím. Letos je to jiné, jakobych se znovu probudila.
Ale zpátky k tématu. Otázky jsem čerpala zde.PROČ (NE)MÁŠ RÁDA PODZIM ?

Ještě vloni bych vám řekla, že ho nesnáším. Možná ani ne kvůli těm všem stesujícím věcem, ale spíš proto, že skoro všichni dělali z podzimu jednu velkou depku. Na youtube na vás v každém videu vyskočilo, podzim=depka. Ale proč? Přišlo mi, že to bylo už pravidlo. Teď to cítím jinak. Už jsem na tomto ročním období našla to krásné a je zbytečné to sem psát, protože každý vidíme krásu v něčem jiném. Takže ano, mám ráda podzim. Stejně tak, jako mám ráda všechny ostatní roční období. Holt, život optimisty.


JAK TRÁVÍŠ PODZIM ?

Jak to říct, občas si vychutnám ty podzimní idylky alá deka, svíčka, knížka/seriál, ale většinou dělám to, co kdykoli jindy. Letos je podzim znamením nového začátku a tanečních, takže asi tak no, užívám si toho, co se mi nabízí. Draka jsem mockrát nepouštěla, i když bych šíleně chtěla, ale už od dětství naši rodinu provází v pouštění draka smůla. Nikdy nám nelétal, ať už byl vyrobený doma nebo koupený.. Asi to prostě neumím. :D


NA JAKÝ FILM NEJRADĚJI KOUKÁŠ ?

Popravdě, na hledání nebo stahování tématických filmů jsem hrozně líná, takže většinou využiju program v televizi. Nebudu vám lhát, ale většinou mi náladu na nějaké období navodí spíš ty reklamy, než samotné filmy.. Takže teď už mám spíš Vánoce. Díky moc.

SLAVÍŠ HALLOWEEN ?

Jasně! Je mi docela jedno, že je to komerční svátek. Ne, že bychom si z domu udělali strašidelné doupě, ale vyříznem si dýni a zapálíme svíčky. S kamarádkami se namalujeme a vyrazíme do kavárny, protože, proč ne? Slavíme i dušičky a chodíme na hřbitov. Vzpomínáme na blízké a při tom nám doutná plamínek v dýni. Nevidím důvod v tom nemít rád Halloween, protože když děláte všeho s mírou, vždycky z toho vznikne něco pěkného. Ale samozřejmě je to pouze můj názor. :)


To byla poslední otázka z kratšího Podzimního TAGu. Přesto, že TAGy moc nemusím, psaní odpovědí mě bavilo, takže třeba i někdy příště? Pokud se rozhodnete TAG také napsat, rozhodně mi ho pošlete do komentářů, ráda si ho přečtu. :)

Užívejte poslední podzimní dny a depky nakopejte do zadku!

S láskou, Vaše Ej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eli Eli | Web | 13. listopadu 2016 v 14:48 | Reagovat

Pěkný TAG! Já jsem dřív milovala jen léto, protože léto=prázdniny, ale asi až letos jsem objevila, jak je každé roční období něčím vyjímečné, krásné a stojí za to si ho užít!

2 Lauralex Lauralex | Web | 13. listopadu 2016 v 18:26 | Reagovat

Jednu velkou depku? Aha, tak to já asi žiju v jiné dimenzi. :D Podzim je to nejlepší a nejkrásnější období. Kdybych moha žít celý rok v podzimu, bylo by to úplně ideální. ;)

3 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 13. listopadu 2016 v 20:47 | Reagovat

[2]: Nevím, prostě mi to tak přišlo u všech lidí, které sleduju. :D

4 Ev. Ev. | Web | 18. listopadu 2016 v 21:12 | Reagovat

Mně přijde, že si všichni podzim vychvalujou, jak se na něj těšili a jak je to super roční období a jenom já nadávám na to hnusný počasí a zimu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama