Říjen 2016

Autobusem křížem krážem / VÍDEŇ

24. října 2016 v 18:55 | Ejnyt |  CESTOVÁNÍ
Ahojky!

Jsem právě ten typ člověka, který miluje cestování. Možná ještě víc to těšení, chystání a potom tu samotnou cestu. Každopádně, na tenhle článek jsem se popravdě těšila už od srpna, kdy mě samotné téma napadlo. V hlavě mám tolik vzpomínek, které už se pomalu sypou ze svých krabic a míchají dohromady, takže pokud vás baví cestování, tak si tu určitě příjdete na své..a pokud vás nebaví, tak se aspoň můžete zasmát nad tím, jak jsme to zas pěkně vymňoukli. :D
Už pátým rokem jezdím na poznávací zájezdy. Je to ideální, když tu zemi neznáte a nejlepší je, že všechno podstatné za vás vyřeší cestovka. Pokud jedete na vlastní pěst, občas se z toho stává spíš stres, než odpočinek. Tady jenom nasednete do autobusu a jedete hurá vstříc novému dobrodružství! S řízkem v batohu <3 Už to nebudu dál prodlužovat, tady jsou mé cestovatelské zážitky!

Všem klukům, které jsem milovala.

15. října 2016 v 20:56 | Ejnyt |  RELAX TIME
Ahojky!

Už delší dobu jsem nic nečetla. Vlastně ani nevím proč.. Nebo vlastně vím, škola. :( Ale to nic nemění na tom, že už se mi po knížkách začalo pěkně stýskat a tak jsem si při našem pidi výletu do Prahy koupila rovnou dvě. Btw. Taky milujete kupování knížek? Hrozně se mi líbí, když si je pak přečtené položíte do knihovny a můžete se k nim vrátit, kdykoli se vám zachce. Každopádně, zpět k tématu.

OMG!
Tu knížku jsem celou přečetla za jeden den. Vlastně, za dnešek, hehe. Takhle super sobotu jsem už dlouho neměla! Jenom tak sedím (vlastně střídám snad všechny polohy na gauči, který se daj, protože když sedíte tolik hodin v kuse, začne to být docela nepříjemný) a plnými doušky nasávám slovo po slovu.

Celý ten příběh je o šestnáctileté Laře Jean, která všem svým minulým láskám napsala dopis na rozloučenou, aby se od lásky k nim odprostila. Tyto dopisy měla schované v krabici, kterou kdysi dostala od své zesnulé maminky. Nikdy je neposlala a ani to neměla v plánu, ovšem jednoho dne, se krabice ztratí a dopisy obdrží všechny Lařiny bývalé lásky.

Jediné, co mi na té knížce "vadilo", bylo právě jméno hlavní hrdinky. ,,Lara Jean", to jméno je pro mě takové nepřirozené, "nezažité" a asi moc dlouhé, protože jsem zvyklá na klasická jednoslovná jména.. Ovšem je to jenom můj pocit a autorce to určitě nemůžu vyčítat!
Kdybych to měla shrnout, tak je to další pro mě naprosto typická slaďárna, ale prostě.. Co chtít víc?!

Knížku určitě doporučuji všem holkám, které mají rády tyhle láskyplné příběhy se šťastným koncem(?) !

A co vy? Čtete? A pokud ano, taky tak ujíždíte na slaďárnách?

PS: Knížka má i pokračování, které na 100% skončí v mé nákupní tašce!

S láskou, Vaše Ejnyt <3

DIVADLO

11. října 2016 v 20:55 | Ejnyt |  RELAX TIME
Natěšeně se připravujete a uhlazujete poslední, nevzhledně trčící vlásek vzadu na hlavě. Nazouváte boty, které díky tanečním tak moc nesnášíte a hned jak je zapnete, ucítíte svá zničená chodidla zaúpět.

Lidi, lidi a zase jenom lidi. Všude. Jakoby se tu sešlo celé město, možná i sešlo. Hluk kolem, vám nedovolí přemýšlet. Starosti z vás spadnou stejně rychle, jako zimní kabát, který podáváte milé slečně v šatně. Ta ho i s vašimi splíny pověsí na háček a podá lísteček s číslem. To abyste je tu náhodou nezapomněli, i ten kabát samozřejmě.

Sálem se rozhostí ticho a velký skleněný stropní lustr pomalu, ale jistě utišuje své svíce. Nastane tma.

GILMORE GIRLS

2. října 2016 v 13:50 | Ejnyt |  RELAX TIME
Absolutně nejbožejší seriál, který jsem kdy viděla!

Okay, musim se krotit. Popravdě, ani moc nevím, co bych vám tady měla napsat, protože vy, kdo ten seriál znáte, tak víte. A vám, co ho neznáte, budu asi trochu spoilerovat.. Každopádně tady jsou Gilmorova děvčata z mého pohledu!