Zpověď užstředoškolačky.

26. srpna 2016 v 10:00 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahojky!

Tak je tu zase ta moje psací nálada, při které vlastně může vzniknout naprosto cokoliv. Hodně přemýšlím nad tím, co mě čeká.

Střeeedníí


Brrr, myslim že se osypu.
Každopádně, potřebovala bych návod "Jak přežít první den na střední", protože mé obavy se stupňují a mé optimistické myšlenky jsou napadeny pesimistickými bandity! Achjo, nechápu proč já, jinak celkem klidná osoba, tak vyšiluju. A hlavně proč to sem vůbec píšu? Božee.

Ale ne, teď vážně. Zhruba před týdnem, teda podle toho kdy si to čtete.. Ale myslím datum vydání, jsem se pravděpodobně válela někde u moře s touhou opálit své do té doby sýrově světlé nohy. Jen si to představte. Voda šplouchá, písek máte naprosto všude, slunce pálí a charakter toho pravého léta máte přímo před nosem, ale vaše myšlenky pořád a pořád směřují do školních lavic. Sakra!Jeden z mých nynějších problémů je ten, že vůbec netuším, s kým si v té nové třídě sednu. Kamarádky se spolčily a budou sedět spolu, takže na mě zbyde nějaká opuštěná lavice před nimi, abych se na ně mohla otáčet při hodině, Ejnyt rebelka.
Jde se mnou do třídy ještě má bývalá nejlepší kamarádka, ale nevím, jestli by společné sdílení lavice bylo to pravé ořechové, když už jste si sami mohli přečíst, že bývalá.. Nechci to nijak rozebírat, ale shrnu to tak, že od té doby už nevybírám mezi svými přáteli ty nejlepší, ale dělím je na dobré a pravé. Těch pravých je pochopitelně míň, ale v mém srdci jim patří neoddělitelný díl. Nebo spíš kus chlopně?.. Snažím se pochytit ten gymplácký humor, chápete. haha.
Ale zpátky k tématu SŠ.
Po těch letech už pomalu přestávají být in diy sešity, ale samozřejmě, že mě to muselo okouzlit až teď. Takže si jich asi pár vyrobím a budu se snažit, neukázat všem hned první dny můj absolutní netalent na vyrábění. V překladu, budu se snažit!

To by bylo prozatím k mé zpovědi vše, doufám, že mě tahle nervozita brzy opustí..:D

Mějte se krásně a buďte v klídku!

S láskou, Vaše Ejnyt <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adele❤ Adele❤ | Web | 26. srpna 2016 v 14:47 | Reagovat

Taky bych potřebovala nějakej návod, jak přežít 1. den na střední. Já už se z toho klepu teeď.:(
No, ale musíme přeci přemýšlet líp.. To zvládneme!:)
velké PS. Bacha aby se z tebe nestala nutella:D

2 Broken girl Broken girl | Web | 26. srpna 2016 v 15:00 | Reagovat

Já myslím, že DIY sešity jsou celkem in pořád :D Já mám skoro všechny sešity a co vím, tak nejsem sama :D Jinak já když jsem šla poprvé na střední, tak jsem tam neznala vůbec nikoho a stejně to bylo fajn ;)

3 Ev. Ev. | Web | 27. srpna 2016 v 15:30 | Reagovat

hlavně klid prosímtě! :D uvidíš, že to nebude tak strašný jak si představuješ :)
já jsem šla na střední úplně sama, nikoho jsem ve třídě neznala a i já jsem se hned v prvním ročníku jakž takž začlenila do kolektivu a to jsem v těhle věcech absolutně neschopná :D uvidíš, že za necelé čtyři roky budeš školu opouštět nerada..někdy to sice nedopadne, ale jsem tu teď, abych tě podpořila a ne abych tě strašila :D takže držím palce, hodně štěstí a nestresuj se zbytečně, pak to jde mnohem lépe! (vím, o čem mluvím :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama