Justgirlythings vs. Ejnyt World

14. srpna 2016 v 21:10 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahojky!

Při hledání nějakých obrázků do mých článků, které za Boha neumím vyfotit, narážím na obrázky typu "just girly things". Pokud někdo z vás neví co to je, tak nevěšte hlavu, hned to pochopíte.
V dnešním článku se vás nechystám zaplavit hromadou fotek a těch "typických holčičích věcí", ale spíš ukázat vám, jak se mé typické holčičí věci liší od těch od justgirlythings. Nebudu dál prodlužovat začátek a jdeme rovnou na to!


Má maličkost

Už dlouho jsem nenosila culík. ,,Hmm, máte někdo gumičku?" ... ,,Ne?". Okay, stejně bych si ho zas musela dělat natřikrát.


Má maličkost

Třeba jednou.. Ikdyž sama vím, že na to nikdy nedojde. Možná bych si ho mohla zkusit udělat doma, ale byl by zázrak, kdyby přechod byl alespoň tak postupný, jako hranice mezi zeměmi v Schengenu.


Má maličkost

Nevím, jak Karel (jsem jediná, co si pojmenovává nedokonalosti?), ale já nemám moc potřebu ukazovat světu můj břišní doplněk.


Má máličkost

1. Umýt
2. Učesat
3. Nechat přírodně uschnout
4. Nosit jedno dopoledne
5. Zacuchat ve větru
6. Rozčesat
7. Culík


Má maličkost

.. Času dost.


Má maličkost

Poslední dobou mi příjde, že v mém světě spíš strange, ale co se dá dělat, musím začít posilovat. Někdo toho strong zástupce zastupovat musí..


maličkost

Whaat?!

Tímhle článkem jsem si dokázala, že tomu perfektnímu dívčímu světu se ten můj moc nepodobá.. Ani nevím, jestli bych chtěla mít život jako z dokonalých fotek. Někdy asi každý musí poznat ty nudné stránky každodenní školní docházky nebo klasického střídání dne a noci, ne jenom úžasných západů a východů slunce, aby si mohl uvědomit, jak je jinak život krásný. Každopádně doufám, že jste článek brali s nadhledem a alespoň trochu se pobavili. Neříkám, že jsem se při hledání obrázků s nějakými neztotožnila, protože přece jenom holka jsem, ať už si o mně po tomto článku myslíte co chcete. :D

Mějte se krásně!

S láskou, Vaše Ejnyt <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adele❤ Adele❤ | Web | 21. srpna 2016 v 20:43 | Reagovat

Tak to mě vážně rozesmálo!:D Naprosto se vším souhlasím!:D

2 Eli Eli | Web | 4. listopadu 2016 v 21:42 | Reagovat

Tak jsem narazila taky u tebe na just girly things! Super 😏

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama