FILMY pro letní pohodu

27. července 2016 v 21:31 | Ejnyt |  RELAX TIME
Ahojky!

Taky se většinu léta jenom povalujete, přesto že jste si psali sáhodlouhý seznam věcí, které musíte určitě stihnout? Prosím, ať v tom nejsem sama. Každopádně, na dlouhé chvíle doma, když jsou vaši kamarádi rozjetí všude možně po světě, se nejvíc hodí filmy. A když říkám filmy, tak myslím pořádné zásoby filmů. Od minulého článku na tohle téma mi jich hodně do sbírky přibylo a aby tu zase nebylo mé typické chození kolem horké kaše, radši se do toho hned pustíme.


Klasika na začátek
HARRY POTTER

Jasně jasně, vím, že tuhle sérii zná přece každý, ale za zmíňku určitě stojí! Dostat se aspoň na chvíli z vyhřátého pokoje do světa čar a kouzel mi vždycky připadá jako lákavá nabídka.

Vážnost na zamyšlení
PAŘÍŽI, MILUJI TĚ

Film na který mě navedla mamka po naší návštěvě Paříže. Skládá se z mnoha kraťonkých příběhů z pařížských ulic a dokonale na vás přenese atmosféru města. Ten film mě hodně zasáhl a pamatuju si, že jsem o něm ještě dlouho přemýšlela.

Klasické slaďárny
SUPER NÁHRADNÍK

Pane Bože. Pokud si pamatujete minulý díl s názvem "FILMY / Jsem na slaďárny", tak tenhle film patří přesně mezi ně. Je o dívce, která miluje fotbal, ale její škola zakázala holčičí tým, proto se převlékla za jejího bratra a přihlásila se na chlapeckou střední školu, aby si mohla alespoň z nějaké strany plnit svůj sen. Doufám, že jste můj popis alespoň trochu pochopili, i když vím, že to není nic lehkého.


PAN BOŽSKÝ

Dcera, která chce najít přítele své mamince a tak se začne sama vydávat za tajného ctitele. Ale po nějaké době to začne vypadat, že strejda její nejlepší kamarádky vypadá jako ten pan dokonalý, kterého se celou tu dobu snaží hrát. Dá je nakonec dohromady a zabrání dalšímu stěhování?

Něco jako pohádka
NÁDHERNÉ BYTOSTI

Máte rádi spojení sci-fi a romantika? Tak je tenhle film přesně pro vás! Dívka s kouzelnými schopnostmi a normální, po uši zamilovaný chlapec. Dokážou být spolu?


Pravé pohádky do nepohody
DOBA LEDOVÁ 5 a HLEDÁ SE DORY

Další dvě letošní klasiky,u kterých mi i v pár dojemných chvílích ukápla slza. Na to neberte ohled, všichni, co na tom se mnou byli v kině, se divili. Pokud jste smutní nebo zrovna nemáte úplně svůj den, rozhodně zkuste alespoň jeden z těchto filmů a doufám, že budete mít o kapku lepší náladu! :)


Akce vhodná s mísou popcornu
A pokud máte rádi akčňáky, tak rozhodně doporučuju LABYRINT a DIVERGENCI, REZISTENCI a ALIANCI. Abych pravdu řekla, tak se mi děje těchto dvou filmů tak propletly, že už ani nevím, co bylo v jakém..

Musím říct, že jsem se při psaní tohohle článku místy cítila jako v reklamní agentuře..Hah.

Doufám, že vám má nabídka filmů alespoň trochu zpříjemní prázdné letní chvíle a rozhodně mi napište,
jaký film je váš oblíbený pro letní pohodu! :)


Mějte se prima!

S láskou, Vaše Ejnyt <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama