Červenec 2016

FILMY pro letní pohodu

27. července 2016 v 21:31 | Ejnyt |  RELAX TIME
Ahojky!

Taky se většinu léta jenom povalujete, přesto že jste si psali sáhodlouhý seznam věcí, které musíte určitě stihnout? Prosím, ať v tom nejsem sama. Každopádně, na dlouhé chvíle doma, když jsou vaši kamarádi rozjetí všude možně po světě, se nejvíc hodí filmy. A když říkám filmy, tak myslím pořádné zásoby filmů. Od minulého článku na tohle téma mi jich hodně do sbírky přibylo a aby tu zase nebylo mé typické chození kolem horké kaše, radši se do toho hned pustíme.

Deep u mě nebylo nikdy v kurzu.

13. července 2016 v 10:00 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahojky!

Z důsledku mé velmi velmi velmi dobré nálady si prsty doslova samy přitáhly klávesnici a začaly psát něco, co budu moct snad později i vydat.

Dneska jsem měla krásný den. Všechno bylo moc fajn a vydařily se i věci, u kterých jsem se obávala, že se nevydaří. Jsem tak naplněná štěstím, že skáču na židli a hážu rukama jako v nějakém disco baru. Z beden se mi linou beaty mých oblíbených hitů (které vám na závěr napíšu pod článek, ať si můžete trochu zatančit se mnou), a všechno je prostě bezva.
Nikdy jsem moc nechápala smysl těch všech "deep" věcí, které mě poslední dobou pohlcují na všech sociálních sítích. Holky, které vídám v reálu veselé, si přidávají na zdi černobílé fotky, nejlíp s nějakým sebepoškozujícím kontextem nebo plné žilnatých rukou, (NESNÁŠÍM, když si holka fotí žíly, celá se vždycky rozechvěju a prolétne mnou divný pocit. Zato klučičí žíly.. Ach, to je něco jiného. Ale o mých úchylkách někdy příště.)

Proč je tak cool být dýp?hmm, mňam rajčatový dip

Asi je to dáno typem člověka. Třeba se tváří vesele, ale uvnitř sebe má svět černobílý a plný temných popisků. Pocity nikdo nevidí, takže vlastně nemám žádné právo to nijak shazovat. Což určitě nebyl účel tohohle článku. Popravdě, není to mými myšlenkami žádné ožehavé téma, hodiny probírané mnou v posteli uprostřed noci, když nemůžu usnout. Prostě mě to jenom tak napadlo a donutilo napsat tenhle článek.


Jaký je váš názor? Jste deep člověk nebo smíšek milující pestrobarevné spektrum?

PLAYLIST PRO HAPPY DAY:

Flo Rida - My House
Omarion ft. Chris Brown - Post to be
Jason Derulo - Get Ugly
Mike Posner - I took a pill in Ibiza
DNCE - Cake by the ocean
Meghan Trainor - No
Raego - NAHORU
Raego - LABYRINT

Užívejte prázdniny a sluníčka!

S láskou, Vaše Ejnyt <3


D E N Í Č E K / Léto začalo, užijte si ho!

6. července 2016 v 9:40 | Ejnyt |  DIARY
Ahojky!

První týden prázdnin je skoro za námi a já poslušně hlásím, že jsem ho proležela na gauči zarytá v knížce a potopená v sociálních sítích.


Hned ten den, co jsme převzali vysvědčení a oficiálně dokončili základní školu, jsme měli třídní rozlučku. Bylo to jedním slovem NEZAPOMENUTELNÝ! Přijeli za námi i tři pro nás velmi důležití a blízcí učitelé, kteří si s námi přiťukli na budoucí život. S větou "Na nás!", jsem se zachvěla. Když můj kamarád pronášel přípitek (limonádou samozřejmě!), někdo plakal, jiný plakal v myšlenkách a někdo jenom zíral s nicneříkajícím výrazem. Ten poslední případ jsem já. Tentokrát jsem nebrečela, možná proto, že všechno už bylo řečeno a já se začala postupně smiřovat se vším okolo. Večer byl až na pár věcí dokonalý, došlo na tanec, pořádné přejedení čerstvě ugrilovaným masem, koupání a spoustu zážitků. Děkuju za možnost být v téhle úžasné partě, která se i přes dlouhé předlouhé putování dala konečně dohromady!


První prádninový víkend jsem si užila ryze prázdninově. Vyspávala jsem až do oběda, účastnila se koupačky u bazénu, velké prochajdy a nakonec přespávačky u kamarádky. V pondělí se to všechno nějak převrhlo a mně začalo být hrozně divně. Byla jsem unavená a zakončila to teplotou. Přečetla jsem polovinu knížky, která má cca 400 stran a měla mi vydržet minimálně na půlku července. Podařil se mi vybít mobil víckrát za den než kdy dřív a logo facebooku se mi tak zhnusilo, že na něj ještě tak další den nekliknu. Kecám, hodlám to vydržet mnohem dýl.Prázdniny začaly parádně a tyhle menší proležené drobnosti se vlastně nepočítají.

Dámy a pánové, jedeme dál! Léto čeká!

S láskou, Vaše Ejnyt <3