Červen 2016

D E N Í Č E K / Oficiálně mimo

29. června 2016 v 20:34 | Ejnyt |  DIARY
Ahojky! (UPOZORNĚNÍ : Pozdrav je asi jediné optimistické na tomhle článku.)

Máte taky někdy takové chvilky, kdy si říkate, proč se nestalo tohle?, proč mi nemůže být zas tolik?, proč to tak rychle uteklo?.. Nadáváte na čas, že vám nenechal o chvilku dýl. Nejradši byste se zavřeli do meziprostorové bubliny a chvíli to všechno vypustili bez toho, abyste se museli bát, že to všechno najednou nebude.
Za chvíli je konec. Nikdy by mě nenapadlo, že to řeknu, ale.. Mám ráda školu. Mám ráda tu nervozitu při testech. Všechny ty chvíle, kdy nevíte co bude. Jak si máte sednout, aby vám učitel nenašel pracně vyrobený tahák.
Celých devět let si tvoříte odkaz a najednou to všechno během jedné noci zmizí.
Původně jsem žádný článek o konci základky psát nechtěla, protože proč vlastně? Všechny konce devítek jsou stejné. Lidi pláčou a vzpomínají na dětství. Snaží se dohnat za pár dní to, co nedokázali za devět let. A pak je konec. Tak proč to dál rozpitvávat?

MNOHO POPRVÉ, JEDNO NAPOSLEDY

23. června 2016 v 19:48 | Ejnyt |  CESTOVÁNÍ
Ahojky !

Milujete cestování? Rádi poznáváte nové lidi a okolí? Mám tu pro vás jeden program, o kterém byste rozhodně měli vědět! Jo zní to jak trapnej titulek od reklamy, ale co..
Je to Erasmus+ !

SURPRISE !

21. června 2016 v 22:33 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahojky !

Musím říct, že mě opravdu, ale OPRAVDU překvapilo, že se zrovna můj článek objevil na článku dne ! Je to zajímavý pocit, vědět, že jste všem na očích. Co mě trošku zklamalo byl titulek. Titulky článků mě samotnou hodně ovlivňují, ale od té doby, co se motám tady na blogu jsem už poznala, že titulek není všechno, tak ho prosím, i v téhle situaci, berte s nadhledem. Teď po rozložení celé té situace, o které píšu v článku, v mojí hlavě, mi došla spousta věcí. Nechci se zabývat společenskými problémy. De facto právě zmiňovaný článek je asi jediný na mém blogu, v kterém píšu o tak šíleně sporném tématu. A částečně chápu, proč se vybírajícímu zalíbil právě ten. Dokáže vyvolat diskuze.
Mám z toho všeho takové smíšené pocity. Až v té chvíli, kdy mi došlo, že si můj názor může přečíst opravdu každý, jsem ucítila vážnost situace.
Děkuju moc za tuhle zkušenost ! :)


Nevím proč, ale měla jsem potřebu to napsat, tak se snad nebudete zlobit za neplnohodnotný článek.. Příště už čekejte klasiku!

S láskou, Vaše Ejnyt <3

DREAMS

19. června 2016 v 14:44 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahojky !

Za pár dní skončím devítku a přesto, že budu brečet jak malá, budu muset jít dál. Začne střední a já se musím posunout. Začít na sobě makat a zlepšovat se. Proto jsem se rozhodla napsat tenhle článek a podělit se s vámi o pár mých největších snů.

Knižní posedlost. /1

12. června 2016 v 16:02 | Ejnyt |  RELAX TIME
Ahojky !

Jsem obrovský knihomol a jak jsem si před pár dny dokázala, když mě knížka hodně baví, dovedu ji přečíst celou za jeden den. Naše rodina je vlastně plná knihomolů, takže ani mě tato dědící se posedlost neminula, a jsem za to sakra ráda !

Jak už jsem psala u článku s mými oblíbenými filmy, miluju slaďárny. Věci natolik naivní, že by se mohly stát jenom v těch nejšílenějších snech. Baví mě snít a představovat si samu sebe na místě hlavní hrdinky, která si nemůže vybrat mezi namyšleným blonďákem nebo milým, ale plachým černovlasým princem. Joo, to by byla paráda !

A tak po založení filmové série článků jsem se rozhodla začít i knižní sérii, která nebude vycházet tak pravidelně, jako filmová, ale slibuji, budu se snažit ! :)

D E N Í Č E K / Jsem šťastná <3

10. června 2016 v 15:38 | Ejnyt |  DIARY
Ahojky !

Uteklo pár dní (týdnů?) od minulého deníčku a mně už to chybí.
Květen byl asi nejlepší měsíc z celého školního roku. Všechny povinnosti skončili a já už si jenom užívám. Baví mě chodit do školy, protože jsem si zamilovala naši třídu. Vlastně všechno mě začalo poslední dobou víc bavit. Konečně jsem si oddechla. S rukou na srdci můžu říct, že zase žiju ! Všechno je to najednou barevnější. Začala jsem hrozně obdivovat přírodu a květiny. Miluju vůni lesa a louky, ale i centra a ZUŠky, kam chodím. A co se vlastně dělo?

Music Day / Láska k Česku

5. června 2016 v 12:50 | Ejnyt |  HUDBA
Ahojky !

Mám za sebou nejhezčí třídní výlet, který jsem kdy zažila! Zjistila jsem, že mám tu nejlepší třídu, kterou jsem mohla mít. Vezeme se na stejné vlně a navzájem se chápeme, možná proto si jí tak vážím... Miluju vás, diamanti ! <3


Nicméně, už dlouho jsem nenapsala Music Day a za poslední dobu se mi nahromadily další písničky, o kterých bych vám ráda dala vědět. Budou převážně české, tak se na mě za to prosím nezlobte. Mám českou tvorbu ráda, jelikož miluju si se zpěváky zazpívat, někdy možná až moc nahlas, bez toho, abych musela hledat lyricsy. :)