D E N Í Č E K / Jsem cvičící ostuda ?

14. května 2016 v 18:22 | Ejnyt |  DIARY
Ahojky !

Pokud někoho nebavila má cestovatelská tour tak se omlouvám, ale ze zkušenosti vím, že i krásné vzpomínky se začnou časem pomalu vytrácet a proto jsem se rozhodla sepsat takový pidi cestopis o čtyřech dnech prožitých v Itálii.

Všechno se to pomalu krátí. Už jenom MĚSÍC A PŮL ! Chápete to ?! Nechci tu mluvit o konci školního roku, protože už jak na mě příjde myšlenka, že budu muset ty naše trdýlka opustit, tak mi naskakuje husina a slzí oči... Ještě není konec !


Už docela dávno jsem psala článek o tom, jak jsme začaly s kamarádkama cvičit 30 days challenge a jak to dopadlo ? Přidala jsem se na stranu odpadlíků, protože jsem někde po 14 dnech onemocněla a pak se nemohla za Boha vrátit zpátky na trať a tak jsem to vzdala úplně. A to myslím opravdu úplně. Vykašlala jsem se na jídlo, na cvičení a protože to byla doba týden před přijímačkama, tak jsem se soustředila jenom na ně. Když bylo po, tak mě čekalo týdenní čekání na výsledky a to přece nejde, cvičit při tak namáhavé činnosti, jako je nervózní vrtění na židli ve dne a věčné převalování v posteli v noci.
A tak jsem se nějak válela dál.

Obrázky nejsou mé. :)

Válela jsem se až do nedávna, kdy jsem se dozvěděla, že na školním výletě bude koupačka a já opravdu nechci sedět na břehu a stěžovat si, proč jsem nezačala cvičit dřív... Konečně mám motivaci !
Moc si přeju, aby pokud se mi podaří najet do nějakého režimu a uspět, tak v něm vydržet a pokračovat ! To je to nejdůležitější.
Uvidíme, kam to dotáhnu tentokrát, ale garantuji vám, že pokud z té trati zase vypadnu, budu to zkoušet tak dlouho, dokud nedojdu tam, kam chci.


Jak jste na tom s výzvami vy? Cvičíte?

Žijte sladce !

S láskou, Vaše Ejnyt <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 15. května 2016 v 17:29 | Reagovat

~Čaué~
Jo, čas utíká docela rychle a pak nastane loučení. S některými ale ne úplně.
Přeji hodně štěstí ve cvičení.
Cvičím jen lehce, moc to nepotřebuji, jsem spokojená :)

2 Ev. Ev. | Web | 16. května 2016 v 0:45 | Reagovat

Řekla bych, že já jsem ještě větší cvičící ostuda :D 30 denní challenge jsem dělala, ale už je to dýl, myslím, že jsem to vydržela 14 dní, pak jsem se na to vykašlala. Já na to cvičení prostě nejsem :D Ráda bych dělala nějaký sport, chtěla jsem chodit hrát tenis, jen tak na hřiště u nás ve vsi, ale ten člověk, se kterým jsem měla chodit, se na mě vykašlal a nikoho jinýho už jaksi nemám. A samotný se mi nechce nic dělat, nemám ani náladu.

Ale tobě držím palce, ať to s tím cvičením zvládneš! :)

3 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 16. května 2016 v 22:22 | Reagovat

[1]: Letí to :/ Achjo :( Děkuji moc ! :)

[2]: Taky mi to nikdy moc nevydrželo, ale tentokrát do toho jsem docela zapálená a baví mě to :) Šíleně bych chtěla zkusit nějaký sport ! Nebo Zumbu, capoeiru.. Hrozně moc ! Od září to asi prubnu :D Taky se mi líp cvičí s někým.. Je to lepší, máš se o koho opřít, větší motivace.. :) Děkuji moc ! Tobě také ať najdeš nějakého fitness parťáka!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama