Co by bylo, kdyby ?

27. května 2016 v 20:05 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahojky !

Po nějaké delší době píšu článek, u kterého už předem vím, o čem bude. Právě jsem se vrátila z procházky s mým čtyřnohým bráchou a cestou se mi stala jedna věc. Máme takové svoje místo, kde ho většinou pouštím na volno, protože se ještě nikdy nestalo, že by utekl nebo by se objevil pes, se kterým bych nepočítala.
Když jsme se dneska vraceli, a já už měla psíka na vodítku, tak jsme potkali pána s ridgebackem, s kterým se můj párek přímo nenávidí. Už se jednou porvali, kvůli mně, neměla jsem svého na vodítku a skončilo to tak, že jsem mezi ně musela skočit a vyšla s jizvou, ale to už je dýl... Nicméně, od té doby si na sebe navzájem dáváme pozor. Když mě ten pán dnes míjel, došlo mi, co by se stalo, kdybych Párka nepřivázala. Mohlo to dopadnout katastrofálně, protože oba psi jsou dost temperamentní. Zděsila jsem se. Došlo mi, jak celý svět visí na tenkých vláknech. Stačí, když uděláte jednu malinkou věc jinak a hned by to mohlo způsobit katastrofu.


Ale aby tenhle článek nepůsobil negativně, o co mi určitě nešlo! Tak bych vám chtěla říct,

NEBOJTE SE !

Pokud vás čeká nějaká možnost a vy máte takový ten divný pocit, že se vaše myšlenky rozdělí na dva kmeny, válčí kdo je lepší a vám se chce křičet, tak i přesto do toho jděte! Zní to divně a hrozně lehce, ale věřte mi, nebudete litovat! Začala jsem takhle žít. Chopit se příležitosti, když to jde. A platí to naprosto pro všechno... Pokud chcete oslovit kluka/holku, hurá do toho! Co vám v tom brání? Když odmítne, tak odmítne, alespoň se potom nebudete trápit v nevědomosti o pocitech toho druhého.
Vždycky se mi to zdálo hrozně složité. Ale najednou mi došlo, jak moc je to jednoduché, a hlavně, kolik bolesti, slz a času tak ušetřím. :)
Takže, žijte naplno, nevzdávejte se příležitostí, u kterých nevíte, co vám můžou dát ! Chopte se každé a držte si ji zuby nehty, ať vám neodletí a vy si nebudete pořád dokola omýlat, co by bylo, kdyby...

S láskou, Vaše Ejnyt <3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama