Duben 2016

Jsem tam !!

25. dubna 2016 v 9:25 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Jsem tam !!!

Ahojky !

Konečně to ze mě všechno spadlo. Přijímačky za mnou. Čekání za mnou. DALA JSEM TO ! Konečně už nemusím pořád dokola přemýšlet o tom samém, yes !
Byla jsem přijata na obě dvě školy. Ani nevíte, jak moc se mi ulevilo. Jsem tak strašně ŠŤASTNÁ !
Moc doufám, že jste se taky dostali na svoji vysněnou školu a pokud ne, tak nezapomínejte, že ať už vás osud zavede kamkoli, vždycky se tam objeví nové možnosti. :)

Došlo mi, že je to vlastně skvělé téma, které by se dalo probrat v tématu týdne. Kam jsem mimochodem už sakra dlouho nic nenapsala... Vždycky si nějaké téma v anketě zvolím a v hlavě mi šrotuje co by se dalo napsat, ale pak nikdy nic nenapíšu. Achjo.

Už pár let si přeju chodit právě na gympl. Dostat se tam, nemuset dojíždět.. Možná budu v září zklamaná, ale beru přechod na střední jako dveře do Narnie. Novou dimenzi. Nový začátek.

Je to špatně?

Pár lidí mi říkalo, že kdyby si měli teď vybrat, nikdy by na gympl nešli. Učitel mi říkal příklad ze svého nástupu na konzervatoř. Myslel si, že to bude něco úžasného, že právě tam rozjede jeho hudební kariéru... Ale ve výsledku musel právě on poučovat učitele v jejich stylu učení.
Je docela zvláštní, jak jsou lidé naivní. Čekají velké výsledky, brzké výhry a snadné dosažení cíle. Já jsem taková taky.
A víte co? Jsem ráda. Radši budu věřit na pohádky a šťastné konce, než se už od začátku pesimisticky připravovat na prohru. :)

S láskou, Ejnyt <3

Online vs. Offline

21. dubna 2016 v 20:09 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahojky !

Sedím a přemýšlím, jak by asi mohly dopadnout mé přijímačky. V hlavě mám myšlenky rozdělené na dva tábory, kde každý z nich chrlí spousty argumentů proč by mě měli vzít a naopak. Zítra mě čekají výsledky. Překvapivě jsem celkem v klidu, což se u mě ( Největšího Trémisty Na Planetě ), nestává zas tak často. Testy jsem zvládla napsat asi jenom díky super lidem, kteří tam se mnou byli. Jinak si nedokážu představit sama sebe mezi tunou cizích lidí.

Ale co, dost o přijímačkách, už tak to bylo dneska mé nejpoužívanější téma na rozhovor, heh.

Hlavní věc, o které bych dneska chtěla psát je svět online vs. svět offline. Možná, že někteří z vás jenom mávnou rukou. Volba je jasná, reálný svět je důležitější. S čímž nemůžu víc, než souhlasit. Ale přiznejme si, nebýt online v dnešní době je skoro nemožné. Ačkoliv můžete říct, že nemáte žádné sociální sítě, stejně jste se aspoň někdy podívali na předpověď počasí, našli recept nebo prostě měli takové to nutkání přečíst pár bulvárních klepů. A o to jde. Nemám ráda, jak lidi používají ohrané fráze, jako "Za nás to bylo všechno lepší, žádné mobily ani tablaty" a když je pak opravíte, že jsou to tablety tak jenom mávnou rukou a řeknou, že je to jedno. Svinstvo jako svinstvo. A pak je vidíte projíždět nejnovější příspěvky Blesku.

To je to s náma opravdu tak hrozné ?

Okey, sama cítím, jak mě začne pobolívat hlava když jsem delší dobu na mobilu/počítači a tělo mi dává jasně najevo, že chce pauzu. Vyhovím mu. Prostě to vypnu a jdu dělat dalších trilión věcí, které mám na výběr dělat ve volném čase. Moc nechápu lidi, kteří to tak hrotí a stále a stále dokola nadávají na techniku, i když ví, že ti, co dělají ty věci "špatnými" jsme byli a vždycky budeme my, lidé.


Musíme pamatovat na to, že každý máme na výběr. Ve všem. Kouření, drogy, alkohol a další hnusy... Všechno je to jenom útěcha pro duši, která si prochází těžkým obdobím. A když se pak z toho všeho vyhrabe, cítí k těm cigaretám určitý vztah, proto se jich ani po svém "vyléčení" nemůže zbavit. To je má teorie, neříkám, že je pravdivá, nejsem odborník, ale já si tak vysvětluju všechny lidské závislosti.

Ale sem jsem se úplně dostat nechtěla. :D

Snažte se být víc online v reálném životě a usmívejte se ! :)

- S láskou, Vaše Ejnyt <3

Léto za rohem aneb. ZPÁTKY V ČASE

10. dubna 2016 v 15:12 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Ahoj !

Popravdě jsem měla rozepsaný úplně jiný článek o absolutně něčem jiném, ale při jeho psaní mě napadlo téma, které si, myslím bude mnohem zajímavější.
L É T O, mé nejoblíběnější roční období. Už jsem v pár článcích psala, že miluju teplo a sluníčko, ale pořád mi příjde, že na mém blogu něco opravdu "sluníčkového" vyloženě chybí.. A tak mě napadlo udělat si takový mini souhrn minulých letních prázdnin, které byly btw. asi nejkrásnější v mém životě ! Poprvé jsem se doopravdy zamilovala, poprvé jsem skutečně strávila čas podle sebe, poprvé jsem nelitovala toho, že jsem tohle udělala tak nebo onak. - Teda, až na jednu věc, ale o té zase někdy příště..

Music Day / TOP 10

7. dubna 2016 v 21:29 | Ejnyt |  HUDBA
Poslední dobou se snažím plánovat čas tak, abych vše stíhala a hlavně na nic nezapomněla, ale něco mi trochu uniklo. A to blog. Jednoduše je teď času míň než kdy jindy, ale doufám, že až bude po 18. dubnu tak se vše změní a já si budu moct dlouze oddechnout.. To bych nebyla já, abych si nepostěžovala, že ? Haha.
Tenhle měsíc hledám pořád nové a nové písničky, protože jsem zjistila, že nedokážu poslouchat delší dobu pořád to samé. Proto mám heslo, čím víc písniček, za tím delší dobu se mi každá z nich oposlouchá. Z toho plyne, že každý den projíždím YouTube jak pominutá a hledám a hledám..


Vkládám sem seznam mých TOP 10 písniček za poslední týdny :)

Flo Rida - My House
Twenty One Pilots - Stressed out
C2C - Because of you
Rachel Platten - Fight Song
Omarion ft. Chris Brown - Post to be
He Is We - I wouldn't mind
Voxel - Jednou
Wohnout - Svaz českých bohémů
Alex & Sierra - Little do you know
DNCE - Cake by the ocean


Zdůraznila bych úplně poslední song, který teď poslouchám skoro pořád.. o:)

Absolutně nedokážu pochopit, že se mi podařilo ztratit už třetí sluchátka. TŘETÍ ! Zásoby vyschly a já musim chodit v tichu, což mi jde trochu proti srsti, ale co se dá dělat.. Ale za co se musím pochválit je konečně, KONEČNĚ! dodělaná závěrečka do školy, která mě momentálně tížila nejvíc. Nebyla bych to já, abych ji neodevzdala poslední možný termín, takže doufám, že ji zítra nezapomenu. Což by mě, mimochodem, úplně vystihovalo.


Rozhodla jsem se, že začnu psát příběhy, protože je to věc, kde může být stoprocentně svobodná a nemusí mě omezovat občas nudné hranice reality..

Usmívej se ! :-)

- Vaše Ejnyt <3