S T Ř E D N Í / Stresík

13. března 2016 v 9:00 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Proč mám pocit, že poslední dobou jsou témata týdne jenom negativní? Je zvláštní, že si lidé v mnoha případech vyberou radši psát o tom horším než o veselých a "světlejších" věcech.. Co si tak všímám, tak často i články dne nejsou zrovna pozitivní a tak sama sobě pokládám otázku, proč?
Příjde mi zvláštní, že se mi také lépe píše o těch negativních věcech a situacích. A sakra by mě zajímalo proč! Možná kvůli stresu, který mě teď jak se mi zdá provází každý můj den. Za chvíli jsou přijímačky, závěrečná práce do školy, koncerty a já se nestíhám pořádně soustředit. Věci se valí tak neskutečně, že se stěží stíhám ráno pořádně probudit a už je najednou zase večer.. Mám teď strach z mnoha věcí. Z neúspěchu, z toho, že někoho zklamu, že zklamu sama sebe.. Shrnula bych to tak, že teď mám pořád o čem přemýšlet a lidé se mě mají také pořád na co ptát. Na co byste se zeptali deváťačky, kterou čekají důležité zkoušky? No bingo, totálně ji vyzpovídáte a zakončíte to větou, že přijímačky určitě zvládne a nemá se čeho bát, že vlastně o nic nejde..
Tleskám! Právě se vám perfektně podařilo předčasně vystresovat už tak nejvystresovanějšího člověka na planetě.. Trochu se bojím, že až se mě někdo příště zeptá na cokoliv ohledně střední školy tak asi uteču nejbližším východem hodně HÓDNĚ daleko!
Pokud jste z článku vycítili kapku nervozity, tak gratuluji máte dobrý čich..
Uzavřela bych to radou. Nikdy se neptejte člověka měsíc před přijímačkama, jestli je připravenej a jestli už ví kam na vysokou..
- PS, berte článek s nadhledem. :)

- Vaše Ejnyt <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama