Nečekej, začni !

11. března 2016 v 15:01 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Takže ahoj! :)

Venku už to konečně vypadá na jaro a s přívalem hezčího počásí přichází i skvělá nálada. Miluju teplo, sluníčko a květiny! Barvy a svěžest z přírody přímo sálá a já bych nejradši lítala do setmění někde venku.. Ale abych se dostala k hlavní pointě dnešního článku.
S hezčím počasím přichází pro mě i větší motivace ke cvičení a to jakémukoli. Díky kamarádkám jsem se v úterý poprvé účastnila lekce pilatess! Z počátku to bylo děsně zvláštní, protože se při cvičení skoro nezapotíte a jediné na co se musíte soustředit je správné držení těla. Hodina mi uběhla jako voda a já si vůbec nebyla jistá, jaký postoj k tomu cvičení vlastně mám, protože mi přišlo, jako bych hodinu zbytečně proležela. Později (další den ráno...) mi došlo, že to včerejší "jenom ležení" mi zajistilo pekelné bolení rukou a občasné škubnutí v okolí pasu. Že by to přeci jen něco dělalo?! Zvědavostí jsem praskala a tak jsem neváhala a ve čtvrtek šla na další lekci. Cvičení mě hned bavilo víc, protože už jsem alespoň malinko věděla co a jak. Hodina utekla stejně bleskově jako v úterý a tentokrát mě břicho bolelo hned po cvičení. Radostí jsem skákala, protože jsem asi právě našla způsob, jak si příjemně zacvičit, nestrhat se a ještě cítit, že to pomáhá. Huu!
A víte co je na tom nejlepší?
Je pátek!!
S kamarádkama jsme se rozhodly začít dneškem třicetidenní výzvu od Jillian Michaels a jsem na nás šíleně zvědavá! Rozhodně se chystám -pokud to dodržíme- napsat na konci můj názor a případně vám vylíčit detaily mojí cesty s Jillian!
Přeji Vám krásný víkend!
Vaše Ejnyt <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama