D E N Í Č E K / Veselé Velikonoce !

24. března 2016 v 18:26 | Ejnyt |  DIARY
Takže ahoj!

Pro začátek bych chtěla popřát všem V E S E L É V E L I K O N O C E !! Osobně doufám, že budou v pondělí kluci hodní a ušetří mě druhého konce pomlázky, ale moc bych na to nevsázela... Šíleně se na Velikonoce těším, miluju tu atmošku a jídlo kam se podívám. Celý den se u nás něco děje. Návštěva střídá návštěvu a dozvím se spousty nových drbů, které bych sice asi úplně vědět nepotřebovala, ale tak.. Znáte to, hehe.
Před 14 dny jsme byly s kamarádkama ze třídy na spolužácích a trochu mě zklamalo, že za celé dopoledne jsme potkaly jenom dvě skupinky holek. Tak krásný zvyk by se přeci neměl zapomínat !
Mimochodem, včera jsme spali se třídou ve škole a lepší noc jsem už dlouho nezažila! Přesto, že jsem zřejmě nemocná, unavená a šíleně doslova přežraná jsem si to maximálně užila! Trápí mě, že čas tak rychle běží a lidi, se kterými jsem každý den najednou budu od července vídat jednou za týden, pokud to dobře půjde... Ale dost smutnění, tři měsíce je kupa času !
Popravdě, teď nemyslím na nic jiného, než je ten mazanec, co si chystám v pondělí dát. Cvičící výzvu pořád dodržuji s vyjímkou včerejška, protože to bylo naprosto nemožné! Ale nebojte, odteď žádný pauzování!
Schválně mi napište, jaké je Vaše nejoblíbenější Velikonoční jídlo!


- Vaše Ejnyt <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ MylifeAdele♥ ♥ MylifeAdele♥ | Web | 24. března 2016 v 20:30 | Reagovat

Veselé Velikonoce i tobě:* já teda preferuju klid u pohádek s jídlem. Teď bych asi nějaký plácání přes zadek nepřežila po včerejšku:D To bruslení bylo dost hard core a můj zadek břečí bolestí:D Jinak miluju své česnekové jednohubky c:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama