Ahoj, říkají mi Ejnyt.

6. března 2016 v 14:41 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Takže ahoj!

Při projíždění mých dosavadních článků mi došla jedna věc. Vlastně mě vůbec neznáte. Na jednu stranu si říkám, že je to dobře, protože zveřejňování těch největších detailů mýho světa na internet není zrovna můj šálek kávy, ale přece jenom byste měli asi pár věcí vědět a udělat si menší představu o člověku, který tyhle slátaniny píše.
Měla bych začít tím, že svůj život žiju tak, jak ho chci žít a proto si ho užívám na 100%. Jsem velký optimista a dokážu se zasmát všemu, včetně sobě samé. Tenhle postoj očekávám i od lidí okolo sebe, protože jedna podle mě z důležitých věcí v životě člověka je přiznat si své chyby a pak se jim pořádně zasmát. Proč ne, jsme jenom lidi!?
Mám úžasné kamarády, kterým jsem vděčná za spoustu věcí. Mnoho mě toho naučili a doteď učí. Miluju hudbu a neskutečně moc mě naplňuje, ale není nic lepšího, než se sejít s bandou přátel a společně sdílet to, co máme společné, ať už je to hudba, láska ke psům, názory a nebo jenom nasávat jejich společnost a pořád dokola si opakovat, jaké mám štěstí, že tyhle skvělé lidi znám.
Pak je tu má skvělá rodina, bez které bych to nebyla já. Užásná maminka, která mi vždy pomůže a můžu se jí svěřit i s tím nejtajnějším tajemstvím bez toho, abych se musela bát prozrazení. Můj skvělý tatínek, který když mě obejme, tak se cítím jako princezna, skrytá před nebezpečím za do nebe vysokými hradbami. Bráška, o kterém bych mohla psát pořád, protože náš vztah je slovy nepopsatelný, doslova. Občas jsme jako oheň a voda, ale jindy cítím, že mi je blíž než kdokoli jiný. A na koho nesmím zapomenout, je můj pejsek, Yasper. Nebo taky párek, bobík.. Říkejte mu jak chcete, pár přezdívek už má a očividně mu nevadí, že mu každý říká jinak. Pro mě to vždycky bude druhej brácha, kterej mě taky naučil spoustu věcem. Díky němu znám spoustu lidí a on zase díky mě spoustu skrýší s pamlskama. Myslím, že je to vyrovnané, hehe.
A pak je tu psaní. Činnost, která mě prostě vyjadřuje. Jsem toho názoru, že díky psaní můžete získat mnohem víc, než jsou čtenáři, peníze nebo sláva. Psaním se dá dokonale vyjádřit co cítíte, na co myslíte nebo co potřebujete nutně někomu sdělit. Psaní je šíleně prostá věc, ale dokáže vyjádřit vše a právě kvůli tomu ho miluju.
Věcí, které bych vám ještě mohla říct, je spousta, ale některé mají svá kouzla a kdybych je řekla "nahlas", tak by to kouzlo jednoduše vyprchalo. :)
Mám Vás ráda.

Vaše Ejnyt <3 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mylifeadele mylifeadele | 6. března 2016 v 17:07 | Reagovat

Mam moc rada takove clanky,kde clovek popisuje sve pocity^^ Nekdy je lepsi se vypsat a dal to uz neresit...a nekdy si to nechat pro sebe:)
Mam te rada^^

2 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 6. března 2016 v 20:41 | Reagovat

Přesně, máš pravdu :) Taky mám moc ráda takový články! Je to jako když tě někdo nechá nahlédnout do jeho mysli..:) Taky tě mám ráda! ^^ Moc moc!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama