S T Ř E D N Í / Přijímačky nanečisto?!

31. ledna 2016 v 19:56 | Ejnyt
Takže ahoj!

Chcete si vyzkoušet nasát atmosféru opravdových přijímacích zkoušek a přitom vědět, že o nic nejde? Přijímačky nanečisto jsou tu přímo pro vás!

Pro začátek bych se vám chtěla omluvit za neaktivitu, ale čekala jsem, až mi příjdou výsledky. :)

Včera jsem se konečně dozvěděla, jaký měl ten celý bláznivý den u zkušebních testů výsledky.

Co se týče percentilu, tak z češtiny to bylo 79, z matiky 62 a z OSP 73, podle mě celkem fajn výsledky, takový průměr. Byla jsem až překvapená, že jsem to při té nervozitě kterou jsem měla napsala tak dobře!

A co to vlastně jsou příjimací zkoušky nanečisto?
Z názvu napovídá, že jde o složení zkoušek za úplně stejných podmínek, jakoby jste je psali doopravdy akorát s tím rozdílem, že v těhlech o nic nejde. :)

Zezačátku mi to přišlo jako zbytečnost, protože to stejně nebude stejné jako kdyby to bylo doopravdy a částečně jsem měla pravdu. Když si u těhle testů řeknete, že o nic nejde, tak máte vlastně pravdu a opravdu vás to uklidní, ale u opravdových vám tahle věta asi moc nepomůže..
Abych se přiznala, tak jsem fakt nevěřila, že to budu brát až tak vážně.. Když přede mě položili papír se zadáním z matiky, myslela jsem, že se pozvracím.. Podle zkušebních testů na netu jsem čekala že to bude "ízy pízy", ale ono to bylo o 70% horší než jsem si myslela.. :D Teď už se tomu jenom směju, ale měli jste vidět můj postupně zelenající obličej, když jsem si snažila vypočítat primitivní rovnice..

A moje hodnocení celé akce? Myslím, že za ty peníze to stálo! Rozhodně to doporučuji všem, který jsou z přijímaček stejně vystrašení jako já! :)

- S láskou Ejnyt ❤️
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mylifeadele mylifeadele | Web | 1. února 2016 v 18:47 | Reagovat

No já jsem zvědavá na sebe! Přijímačky nanečisto jsem nedělala, teď so jen říkám, že sem tam asi měla jít.:D kolikátá si dopadla?
Jinak opět užasný článek<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama