B L O G M A S #2 Ranní cvičení?!

3. prosince 2015 v 7:41 | Ejnyt
Takže ahoj!

Dělá vám problém cvičení a pravidelnost? Plácnem si! Ale já objevila způsob, jak zvládat cvičit pravidelně a přitom u toho všechno stíhat. Ta magická formule zní, RANNÍ CVIČENÍ.

Předtím, než vypnete tento článek s myšlenkou, že vy nikdy ráno cvičit nedokážete, zkuste si přečíst aspoň pár důvodů proč je pro mě ranní cvičení lepší, než jiné.

Moje ranní rutina, jako pro studenta vypadá nějak takhle..

Vstanu v 6:30. Do 6:45 si vyčistím zuby, nandám čočky a převléknu do sportovního a v 6:45 začínám cvičit. Mám už předem našlá videa na různé partie, která trvají max. 15 minut a teď si už stačí jen vybrat! Cvičím podle blogilates, o které jsem už článek psala o pár témat níž a neskutečně mi to vyhovuje. Nezapomínejte, že není dobré cvičit stejnou partii dva dny po sobě. A teď konečně ty důvody, díky kterým se na každoranní cvičení těším!

1. Když si to všechno odbydete ráno, máte po tom celý den ze sebe dobrý pocit a víte, že už máte pokoj.
2. Do školy odcházíte nejen s dobrým pocitem, ale hlavně krásně probuzení. Samozřejmě pokud chodíte spát po půlnoci, nemůžete se divit tomu, že se vám chce ve škole spát, natož nechce ráno cvičit..
3. Ranní cvičení vás donutí se ráno osprchovat a věřte mi, přesto že jste se sprchovali večer, není lepší pocit, než jít ráno svěží a fit!
4. Pokud se vám cvičit opravdu nechce a i těch 15 minut vám příjde moc, tak mi příjde, že cvičit ráno jde líp než večer.

Je možné, že na vás ranní cvičení klidně být nemusí a já to chápu. Neříkám, že to co funguje u mě bude fungovat u každého, ale myslím, že za zkoušku to stojí a hlavně držte se toho, že když to zvládám já, zvládnete to i vy!! :)

- Vaše Ejnyt
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama