Podzimní nálady

2. listopadu 2015 v 15:29 | Ejnyt |  MYŠLENKY

Špatné období?
Achjo, podzim už svými barvami nečekaně vtrhl do našeho okolí. Je to nádhera sledovat jak se zelená pomalu mění na žlutou a nakonec do hnilobné hnědé. V sobotu byl Halloween a já s kamarádkama jsme prostě musely vyrazit do města. Letos jsem se snažila být něco jako gepard, ikdyž ne všechno se povedlo podle mých představ..
Včerejšek prohlašuju za nejsmolnější den v tomhle roce. Bylo zvláštní, jak se ty věci občas najednou nahromadí v jedno odpoledne a vy už pak jenom koukáte a říkáte si, co děláte špatně?! Abych začala, ráno jsme se byly s kamarádkama podívat na turnaj házenkářů, který jsme, i přes super hru prohráli. V tu hodinu nejen, že jsem se zamotala do sítě vedle hřiště a pak sebou hodila na zem jako ryba, která nutně potřebuje přínos vody, ale později odpoledne jsem omylem strčila do mobilu, na kterém se mi udělala perfektní pavučina, pádem na terasové dlaždice. Takže nejen, že se teď snažím sesmolit článek, u něhož skoro přes rozpraskaný displej nevidím na písmenka, ale jestě jsem doma, kvůli bolení v krku. Možná je to pro někoho absurdní zůstat doma kvůli bolení v krku, ale chci se toho zbavit hned na začátku a zítra už nastoupit jako poslušný žák.
Včera byl vůbec zvláštní den. Večer jsem nemohla usnout a ztrácela se v mých chybách, které jsem v minulosti udělala. Pak se tam taky přidal strach z budoucnosti a tadá! Důvod, proč jsem včera 40 minut ležela na posteli a koukala do stropu je na světě. Achjo, už se těším na zimu, jediné pozitivní co mi podzim zatím dal je radost z barev. Snad jste aspoň vy měli včera hezký den. Já si jdu zalít čaj.

- Vaše posmrkávající Ejnyt
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | Web | 2. listopadu 2015 v 15:42 | Reagovat

U mně listopad vždycky vyhrál cenu "oblíbený měsíc v roce", protože mi vše připadá takové nostalgické :) Podzim jako takový mám také velmi ráda, už jen z důvodů svých narozenin.
Jediné, co opravdu na podzimu nenávidím je, že vždy chytím nějakou dlouhodobou nemoc, třeba na dva týdny. Dneska jsem byla u doktora a tadá - angina a antibiotika.
Přeju ti příjemný listopad a ať podzim přečkáš bez dalších nemocí :)

2 ejnyt-world ejnyt-world | 3. listopadu 2015 v 19:33 | Reagovat

[1]: S tou nostalgií máš naprostou pravdu, to jsem asi zapoměla v článku zmínit :) Tak přeji všechno nejlepší! :) A hlavně se brzy uzdrav! Moc děkuji, tobě taky krásný listopad! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama