Zajistěte si nesmrtelný život!

11. října 2015 v 20:20 | Ejnyt |  MYŠLENKY
Co znamená se lišit? Být hipster nebo gotik? Nechat si potetovat 60% těla nebo s kroužkem v nose vypadat jako rozzuřenej býk? Tím se lišíte? To vás dělá originálními? Představa o tomhle ideálu je hrozně mylná. Ze stylu oblečení, líčení nebo řeči se z Tebe nestane originál. Vždycky budeš ovce. Ikdyž tohle slovo tak nerada používám, je to tak. Jsi přece člověk. A to by jsi musela být mluvící pes aby jsi byla originální? Všichni mají takovou touhu se lišit, že jsou vlastně tím snažením ještě víc stejní. Ve svých řečích si protiřečí. Zároveň jsou strašně sví a jedineční, ale na druhou stranu jim příjdou věci, které jsou podle časopisů "out" divné a dávno za zemitem.. Když je někdo jiný, je to outsider. To chcete? Chcete, aby byla Země plná podivínů? Každý by měl své aroma a oblíbenou barvu a v jiné by nechodil? Takový svět nikdy nebude a troufám si říct, že díky bohu. Jsem ráda, že taky trochu ovečkuju. Někdy je super přestat věci řešit a jednoduše jít s davem. Přiznejme si, vždycky u něčeho sklouzneme a děláme úplně to samé jako Máňa od vedle. A abych neřešila pořád jen povrchovou originalitu.. Zkusme si říct, jak se stát jedinečným svým projevem.

Vzpomeňte si na nějakou slavnou osobnost. Máte to? Mě napadl Shakespeare. Když v davu lidí řeknete jeho jméno, všichni si vzpomenou na jeho díla, na to, co perem vtlačil do listu papíru a tím ten papír udělal cenným. Nepotřeboval k tomu jiný vzhled-ikdyž z mého pohledu nebyl jeho vzhled až tak všední..- nicméně.. Zapsal se do podvědomí lidí tím, co stvořil. Tím, že lidem tak trochu otevřel vrátka do části jeho mysli. Protože to, co píšeme vyjadřuje naše pocity. Názory, fantazii, nálady a koníčky. Snažíme se mezi řádky vtlačit emoce. Nutíme lidi myslet. To spisovatelé dělají a pokud jste aspoň někdy napsali se zájmem jeden solidní sloh, jste také spisovatel. Vaše mysl je pro čtenáře neznámý jazyk a Vaše prsty jsou tlumočníky jinak nesrozumitelných slov.


Pokud se zajímáte o psaní, zkuste právě tímhle způsobem zajistit to, že na Vaše jméno lidé nezapomenou. A pokud se o psaní nezajímáte, hledejte další možnosti jak zajistit svůj nesmrtelný život.

A tak vymýšlejte, tvořte a hlavně dělejte to, co Vás baví!

- Vaše zamyšlená Ejnyt
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama