Splnil se mi další sen!

5. října 2015 v 7:07 | Ejnyt |  PSI
Takže ahoj! Dneska Vám chci napsat něco o tom, jak se mi splnil další z mých snů. Asi to bude důkaz toho, že dřina k něčemu vede. Ať už děláte cokoliv, nikdy to nebude úplně na nic, ikdyž si v tu chvíli můžete myslet opak..
Agility je pro mě jedna z věcí, podle které mě lidé znají. Přiřazují ji ke mně a je to sport, který mě neskutečně baví. Díky němu jsem poznala spoustu nových lidí a sblížila se s mojí úžasnou kamarádkou Míšou. Nikdy nepřestanu být pyšná na to, že jsem s tím vůbec začala. Nikdy toho nebudu litovat. Protože teď se díky tomu cítim úžasně. Ty roky trpělivosti se vyplatily. Věděla jsem, že to nebude lehký, ale nemyslela jsem si, že to bude tak těžký. Můj pes je vlastně jako já. Dělá si co chce, občas je nevychovaný a dokáže lidi vytočit. Ale na druhou stranu má spoustu pozitiv a narozdíl ode mě mu všichni odpouští kvůli jeho roztomilosti. Achjo, chci být pes..
V sobotu jsme byli na agility závodech a obhájili jsme krásné 3. místo z 16cti. Vím, vím, bylo to neoficiální a pro ostatní nepodstatné, ale mě došlo, že už jsme se fakt někam dostali. Že ikdyž jsme s Yasperem oba tvrdohlaví a náladoví, tak se na trati dokážeme úžasně sehrát. Jednuše řečeno, moje pyšnost v něho nemá hranice. Pořád každému cpu naše fotky. Asi už to musí být otravné, ale já mám k těm fotkám nepopsatelné pouto. A cpát to lidem mě prostě baví, jelikož vidím, jak jsme s Yasperem stejní. A vidím to i u ostatních. Každý kdo má psa a stará se o něj převážně on, je svému psu až děsivě podobný.
A právě kvůli těmhle závodům mi to všechno došlo. Děkuju Yaspere, jsi nejlepší!

Díky týhle události mě napadlo udělat video o naší proměně, aka 2 roky na trati!

--> https://www.youtube.com/watch?v=dSo70xv1_4k <--
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama