Proč zrovna Paříž?

2. října 2015 v 19:25 | Ejnyt |  CESTOVÁNÍ

Hodně lidí se mě na tuhle otázku zeptalo, když zjistili, že jsem byla v Paříži. Pro někoho je ta odpověď asi jasná, prostě Eiffelka, romantika, Seina, zámečky, bla bla stereo. Vlastně jsem se tam přesně na tyhle věci těšila nejvíc. Je to zvláštní, Paříž vlastně byla úplně jiná. Když obejdu krásně oblečené Francouzky a hezký Francouze, tak to bylo velký překvapení. Postupně si ověřuju, že každé hlavní město, které navštívím si je docela podobné. To co Vám možná na fotkách lidé neukážou, jako prosté ulice nebo atmosféru samotného města, Vám možná vyrazí dech nejvíc. Paříž je první město mimo můj domov, kde jsem se jako doma cítila. Takový zvláštní pocit bezpečí. Celkově mě to dost překvapilo, protože jinde mám spíš pocity nejistoty. Paříž si i za těch pár dní co jsme tam byly našla v mém vědomí velký kus jenom pro sebe. A to se o své vědomí zase tak často nedělím..:P
Jak jsem říkala, je hodně podobná jako Praha. Se spoustou zákoutí, uliček a náměstíček. Ale přesto, že je x-krát dál než Praha, domov mi připomínala víc. Kdoví, možná moje kořeny sahají až do Francie!?
Nicméně, snažila jsem se tam hodně natáčet a ikdyž jsem nenatočila zdaleka všechno a taky jsme zdaleka všechno nenavštívili, vytvořila jsem moje první "vlogovací" video. Rozhodně dejte vědět, jestli jste někdy v Paříži byli a případně, jakým pocitem na Vás dýchla! To bude pro dnešek všechno a budu se těšit příště!

- S láskou k jídlu, Ejnyt.
--> https://www.youtube.com/watch?v=q8LV9Ql0le4 <--
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama