Asi bych se měla představit..

30. září 2015 v 20:08 | Ejnyt

(otočený je to schválně)


Takže ahoj!
Já jsem Aneta, blog už jsem měla, ale to zaměření na které jsem ho měla mi nevydrželo moc dlouho a pak už to byla spíš všehochuť. Ale jelikož se ten blog jmenoval "dogsmanie" pořád mi vrtala v hlavě myšlenka, jak z toho udělat blog o všem. A nakonec to skončilo takhle.. :-D
Budu se Vám tu podepisovat jako Ejnyt. Neptejte se proč, kamáradka mi dala tuhle přezdívku a nějak se to chytlo. Nicméně, můžete mi říkat jak chcete, je mi to celkem jedno. :-)
Když jsem mluvila o mém předešlém blogu.. Pořád existuje a nehodlám ho mazat, přece jenom, nějaká historie tam už je. A jak už název toho blogu napovídal, mám ráda psy. Miluju hudbu a hraju na kytaru a na bicí. Ani nevíte, jak moc mě to naplňuje! V nedávné době, jsem objevila jednu úžasnou trenérku, která cvičí POP Pilates a úplně jsem se do tohohle druhu pilates zamilovala! Chystám se napsat o tom v budoucnu další článek. Rozhodně bych tady neměla zapomenout zmínit moje úžasné kamarády, bez kterých bych byla nula bez sebevědomí. Ikdyž, občas bych možná ten hřebínek trochu srazit potřebovala..Heh. :-D A co je pro mě nejdůležitější je moje rodina a náš malý pejsek Yasper. Řekněte mi, kdo by toho kulíška nemiloval? :P
A o čem vlastně bude tenhle blog?
.. O všem. To je moje definice. Něco mě napadne a napíšu to. Už nechci přemýšlet, jestli se to sem hodí nebo ne.. Řeknu Vám, to je fakt pak otrava. :) Ale asi bych Vás měla připravit na pár mých nálad..

1. Normální - Mám téma, o kterém píšu. Držím se ho a snažím se přenést myšlenku na monitor.

2. Unavená - Pořád odbíhám od tématu a nakonec to skončí tak, že začnu u receptu a skončím u kytary...

3. Vypněte mě a hned! - Píšu kraviny, kterým rozumím většinou jen já sama. Možná mě v minulosti někdo pochopil, ale moc bych na to nevsázela.

Budu se snažit to negativní úplně vyrušit z mýho psaní, ale nikdo není bez chyb. :-) Snad se Vám moje tvorba bude líbit a předem se omlouvám, pokud jsem jenom mrhala Vaším časem.

- S láskou k jídlu, Ejnyt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama